Menu
Sepetim

Satış Noktası

Tarihi Bandırma Kasap Dükkanı; Edincikli Kent Kasap Şarküteri

Bandırma kasap; dediğimizde elbette aklımıza ilk gelen Kent Kasabı'dır. Lezzetli etleri, güler yüzlü personeli ile Kasaplar Hali, Kaşif Acar Caddesi üzerinde hizmet vermektedir.

Lezzetli ve Doğal Etlerin Doğru Adresi Tarihi Bandırma Kasap Dükkanı, Kent Kasabı Kent Edincikli Kasap Dükkanı, Bandırma Tarihi Kasaplar, Bandırma kasap denilince akıla ilk gelen yerdir. Bandırma Gönen bölgesinin en lezzetli iyi etlerini buradan satın alabilirsiniz.Kent Kasabı kesim yapılacak hayvanları özenle seçmektedir. 
Sığır cinsi kesim hayvanları, dünyanın en lezzetli etlerinden biri olarak bilinen Balıkesir Gönen bölgesinden temin edilmektedir. Hijenik koşullar hazırlanan etler beğeninize sunulmaktadır. Kent Kasabı, Rumeli kökenli bir aile şirketi olan Edincikli Kent Et ve Gıda LTD şirketinin parekende satış noktasıdır. Firmamız Marmara ve Ege Bölgesinde ünlü bir çok et restoranının et tedarikini sağlamaktadır.

Bandırma Tarihi Kasap Dükkanı

Bandırma en iyi kasap dükkanı olarak bilinen Kent Kasabı, kuzu etini Gökçeada'dan temin etmektedir. Gökçeada'da yetişen kuzular kekik ile beslenir ve adada yoğun bir şekilde deniz havası aldıklardan son derece lezzetli etleri sahip olmaktadırlar. Doğal ortamdan sofranıza güvenle sunulmaktadır.

Bir aile işletmesi olan Kent Et markasının direktörü Yahya Eratik, “Üretimi baştan sonuna kadar, her aşamasını dikkatle kontrol ediyoruz” diyor ve ekliyor "Diğer bir ifadeyle henüz çiftlikten, reyona kadar geçen tüm süreyi, kalite kontrol süreci olarak değerlenmekteyiz." Bandırma Kasapları arasında en seçkin yere sahip olan Edincik Kent Kasabı hizmetinizdedir.